Уручене награде нашим најбољим такмичарима

Данас је директор наше школе, Боги Гогић, свечано уручио награде (књиге) нашим најбољим такмичарима који су у току школске године освојили неко од прва три места, од општинског па до републичког нивоа такмичења.
Поједини ученици су остварили запажене успехе из више предмета, тако да су добили и више награда.
Укупно је освојено 88 награда, од чега 59 на Општинском, 25 на Градском и 4 награде на Републичком такмичењу ( ЋУРЧИЋ СТЕФАН 3. место из математике, 2. место из хемије и 2. место из физике; и ВАСИЛИЈЕ МИЛИЧИЋ, друго место из техничког образовања)!!
Укупно је награђено 77-оро ученика!
ЧЕСТИТАМО свим награђеним ученицима као и њиховим наставницима и учитељима који су несебичним залагањем и радом допринели овом изузетном успеху наших ђака на овогодишњим такмичењима!