Наши ученици одржали представу „Насиље није мој избор“

Поучном представом „Насиље није мој избор“, одржаној данас у малој сали наше школе, а у организацији ученика 7-2 ; 7-5 и њихове наставнице Српског језика, Драгане Јевремовић, скренута је пажња на један од горућих проблема међу ученицима – проблем насиља, како физичког,тако и вербалног.
Уједно, они су и аутори сценарија који је , донекле, производ њихове маште, али и свакодневног искуства с којима су се сусретали и сусрећу.
Поред креативности, ови наши вредни ђаци показали су и велику хуманост јер су ,током припреме ове представе, покренули и акцију прикупљања половних ствари за установу Свратиште за децу новобеоградских улица.
Представа је поздрављена бурним аплаузом присутних ученика и наставника, као најбољој награди за њихов уложени труд и време ,али и показан осећај за проблем који је ,скоро, свакодневно присутан међу њима!