Одржано школско такмичење у манифестацији „Читалачка значка 2019.“

На овогодишњу манифестацију „Читалачка значка 2019.“ пријавило се 78 ученика наше школе, од првог до осмог разреда.
С тим у вези, јуче и данас одржано је школско такмичење на којем би требало од овог укупног броја, према пропозицијама, одабрати 35 најбољих који ће у четвртак, 28. марта на општинском такмичењу показати своје умеће и знања у приступу и анализи књижевног дела.
Сви они ће добити читалачку значку, а најбољи међу њима и дипломе „поштовани писар“,“поштовани говорник“ или „веома поштовани писар “ и веома поштовани говорник“.
Резултате објављујемо накнадно!
Захваљујемо се нашим поштованим наставницима разредне наставе и наставницима Српског језика без чије помоћи ни овогодишњу манифестацију „Читалачка значка“ не бисмо могли са успехом да реализујемо!