Почело полагање Мале матуре

Данас, 18. јуна 2018. тачно у 9 часова почело је полагање Мале матуре за 129-оро ученика (малих матураната) наше школе! Прво се полаже тест из Српског језика, а судећи по расположењу наших малих матураната, знања неће недостајати. Разумљиво, има и забринутих јер ово је својеврсни испит зрелости.
Надамо се да су наши мали матуранти и кроз квиз „Знање је моћ“ имали прилику да обнове најбитније градиво из свих предмета који се полажу на Малој матури.
Све припреме за полагање мале матуре су благовремено обављене, а ученицима је послужено и освежење, тако да се са полагањем испита може почети!
Подсећамо, сутра, 19. јуна полажу завршни испит из Математике, а у среду,  20. 6. 2018. полажу комбиновани тест!

Срећно! 🙂