ПОСТИГНУТИ РЕЗУЛТАТИ УЧЕНИКА НА ОПШТИНСКОМ, ГРАДСКОМ И РЕПУБЛИЧКОМ

                              ПОСТИГНУТИ РЕЗУЛТАТИ УЧЕНИКА НА ОПШТИНСКОМ, ГРАДСКОМ И РЕПУБЛИЧКОМ                   ТАКМИЧЕЊУ У ШКОЛСКОЈ 2017/18. ГОДИНИ

Редни број Презиме и име ученика Разред Ниво такмичења и освојено место Предмет Наставник
Општин-

ско

Градско Репу-бличко
1.                                       Никола Марковић    8. 1.      1.   географија Драгица Суботић-Цветковић
2. Наталија Пешић    8. 1.       3.   географија Драгица Суботић-Цветковић
3.                                         Емилија  Ковачевић    7. 1.       3.   географија Драгица Суботић-Цветковић
4. Михаило Пешић    7. 1.       2.   географија Јелена Јаковљевић
5. Тара Андрић    8. 1.     географија Јелена Јаковљевић
6. Катарина Тенић    7. 2.       1.   географија Драгица Суботић-Цветковић
7. Никола Гаргента    7. 2.     географија Драгица Суботић-Цветковић
8. Анђела Стојановић    7. 2.       3.   географија Драгица Суботић-Цветковић
9. Вељко Василић    8. 2.     географија Драгица Суботић-Цветковић
10. Вања Катанчић    7. 2.     географија Јелена Јаковљевић
11. Сара Мансоур    8. 2.     географија Јелена Јаковљевић
12. Никола Марковић    8. 1.      3.   историја Александар Ђукановић
13. Радослав Радосављевић    8. 3.     историја Александар Ђукановић
14. Стефан Ћурчић    7. 1.       1. 3. физика Драгана Михајловић
15. Емилија Ковачевић    7. 2.       2.   физика Драгана Михајловић
16. Лука Лаћман    6. 1.     физика Драгана Михајловић
17. Стефан Ћурчић    7. 1.       1. 2. хемија Сања Иванић -Дељанин
18. Лазар Стевановић    7. 3.       2.   хемија Сања Иванић -Дељанин
19. Никола Вранковић    7. 3.     хемија Сања Иванић -Дељанин
20. Софија Бубања    7. 3.     хемија Сања Иванић -Дељанин
21. Радослав Радосављевић    8. 1.       1.   хемија Сања Иванић -Дељанин
22. Никола Марковић    8. 1.       3.   хемија Сања Иванић -Дељанин
23. Александра Бошковић    8. 2.     хемија Сања Иванић -Дељанин
24. Катарина Граховац    8. 3.     хемија Сања Иванић -Дељанин
25. Емилија Ковачевић    7. 2.       2.   биологија Весна Стојић
26. Лука Лаћман    6. 2.       3.   биологија Јелена Марић
27. Василије Миличић    7. 2.     биологија Весна Стојић
28. Мила Влачић    6. 2.     биологија Јелена Марић
29. Стеван Тријић    7. 3.     биологија Весна Стојић
30. Нина Василев    5. 3.     биологија Весна Стојић
31. Николај Вукосављевић    5. 3.     биологија Јелена Марић
32. Илија Павловић    6. 1.     Информатика и рачунарство Дражен Дупор
33. Филип Додеровић    6. 1.     Информатика и рачунарство Радован Делибашић
34. Матеја Поповић    7. 1.     Информатика и рачунарство Дражен Дупор
35. Јован Милошевић    7. 1.     Информатика и рачунарство Дражен Дупор
36. Лука Радовић    8. 1.     Информатика и рачунарство Радован Делибашић
37. Ана Стојчић    6. 1.     Српски језик Драгана Јевремовић
38. Јана Проковић    6. 2.     Српски језик Велимир Кнежевић
39. Милица Пејић    6. 2.     Српски језик Драгана Јевремовић
40. Анђела Марковић    6. 2.     Српски језик Мила Кљајић
41. Ања Ахмети    7. 2.       2.   Српски језик Александра Латиновић
42. Емилија Ковачевић    7. 2.       1.   Српски језик Мила Кљајић
43. Милица Ђурић    7. 2.       1.   Српски језик Биљана Голић
44. Радослав Радосављевић    8. 2.       1.   Српски језик Велимир Кнежевић
45. Ања Ахмети    7. 1.       3.   Српски језик (књижевна олимпијада) Александра Латиновић
46. Нина Петровић    8. 3.     Српски језик(књижевна олимпијада) Драгана Јевремовић
47. Никола Марковић    8. 2.       3.   Српски језик(књижевна олимпијада Велимир Кнежевић
48. Владимир Максимовић    8. 3     Енглески језик Соња Бачиловић
49. Радослав Радосављевић    8. 2.       3.   Руски језик Јелена Аранђеловић
50. Александра Бошковић    8. 3.       3.   Енглески језик Соња Бачиловић
51. Ивичић Стефан     3. 3.     математика Данијела Ракочевић
52. Ђукановић Јелена     3. 3.     математика Сузана Милићевић
53. Ненадовић Ана     3. 3.     математика Данијела Ракочевић
54. Мехмеди Омар     3. 3.     математика Ђорђе Медић
55. Радиновић Данило     3. 3.     математика Сузана Милићевић
56. Ницуловић Огњен     4. 1.       3.   математика Смиљана Војиновић
57. Милетић Нина     4. 1.     математика Татјана Симоновић
58. Перић Оливера     4. 2.     математика Славица Радивојевић
59. Глувић Милица     4. 2.     математика Татјана Симоновић
60. Стојиљковић Михајло     5. 3.     математика Јелена Папић-Миленковић
61. Самарџија Дарко     5. 3.     математика Јелена Папић-Миленковић
62. Проковић Јана     6. 1.     математика Никола Вигњевић
63. Ћурчић Стефан     7. 1.      2.   математика Милена Урукало
64. Никола Марковић     8. 3.     математика Јелена Папић-Миленковић
65. Радослав Радосављевић     8. 3.      1.   математика Јелена Папић-Миленковић
ЕКИПНО
                                1. Јана Полимац    6. 2.     Физичко васпитање-одбојка Мирјана Станојевић

Милица Божић

   2. Јана Проковић    6. 2.     Физичко васпитање-одбојка Мирјана Станојевић

Милица Божић

   3. Милица Антонијевић    6. 2.     Физичко васпитање-одбојка Мирјана Станојевић

Милица Божић

   4. Наталија Благојевић    6. 2.     Физичко васпитање-одбојка Мирјана Станојевић

Милица Божић

   5. Ана Аничић    6. 2.     Физичко васпитање-одбојка Мирјана Станојевић

Милица Божић

   6. Андреа Манесловић    5. 2.     Физичко васпитање-одбојка Мирјана Станојевић

Милица Божић

   7. Анђела Пајић    5. 2.     Физичко васпитање-одбојка Мирјана Станојевић

Милица Божић

  8. Тамара Ступар    5. 2.     Физичко васпитање-одбојка Мирјана Станојевић

Милица Божић

  9. Анђела Марковић    6. 2.     Физичко васпитање-одбојка Мирјана Станојевић

Милица Божић

 10. Теодора Узелац    6. 2.     Физичко васпитање-одбојка Мирјана Станојевић

Милица Божић

 11. Бојана Илић    5. 2.     Физичко васпитање-одбојка Мирјана Станојевић

Милица Божић

 12. Нађа Петровић    5. 2.     Физичко васпитање-одбојка Мирјана Станојевић

Милица Божић

 13. Ана Ступар    7. 3.     Физичко васпитање-одбојка Мирјана Станојевић

Милица Божић

14. Мина Петровић    7. 3.     Физичко васпитање-одбојка Мирјана Станојевић

Милица Божић

 15. Вјера Пуповац    7. 3.     Физичко васпитање-одбојка Мирјана Станојевић

Милица Божић

 16. Тања Иванишевић    7. 3.     Физичко васпитање-одбојка Мирјана Станојевић

Милица Божић

  17. Ива Васковић    7. 3.     Физичко васпитање-одбојка Мирјана Станојевић

Милица Божић

 18. Наталија Новаковић    7. 3.     Физичко васпитање-одбојка Мирјана Станојевић

Милица Божић

 19. Ања Ахмети    7. 3.     Физичко васпитање-одбојка Мирјана Станојевић

Милица Божић

 20. Ана Мудринић    7. 3.     Физичко васпитање-одбојка Мирјана Станојевић

Милица Божић

 21. Марија Митровић    7. 3.     Физичко васпитање-одбојка Мирјана Станојевић

Милица Божић

 22. Сара Бјелобрк    8. 3.     Физичко васпитање-одбојка Мирјана Станојевић

Милица Божић

 23. Ирина Гаврић    8. 3.     Физичко васпитање-одбојка Мирјана Станојевић

Милица Божић

 24. Андреа Муминовић    7. 3.     Физичко васпитање-мали фудбал Мирјана Станојевић

Милица Божић

 25. Ана Пантовић    8. 3.     Физичко васпитање-мали фудбал Мирјана Станојевић

Милица Божић

 26. Јована Плавшић    8. 3.     Физичко васпитање-мали фудбал Мирјана Станојевић

Милица Божић

27. Данијела Мариновић    8. 3.     Физичко васпитање-мали фудбал Мирјана Станојевић

Милица Божић

28. Дуња Лудвиг    8. 3.     Физичко васпитање-мали фудбал Мирјана Станојевић

Милица Божић

29. Ана Даесковић    6. 3.     Физичко васпитање-мали фудбал Мирјана Станојевић

Милица Божић

30. Јана Проковић    6. 3.     Физичко васпитање-мали фудбал Мирјана Станојевић

Милица Божић

31. Милица Антонијевић    6. 3.     Физичко васпитање-мали фудбал Мирјана Станојевић

Милица Божић

32. Бојана Крупрежевић     5. 3.     Физичко васпитање-мали фудбал Мирјана Станојевић

Милица Божић

33. Николина Нинковић    6. 3.     Физичко васпитање-мали фудбал Мирјана Станојевић

Милица Божић

34. Милош Пелемиш    8. 3.     Физичко васпитање-мали фудбал Милош Ивановић
35. Бојан Ђорђевић    8. 3.     Физичко васпитање-мали фудбал Милош Ивановић
36. Никола Жорић    8. 3.     Физичко васпитање-мали фудбал Милош Ивановић
37. Драган Шиклић    8. 3.     Физичко васпитање-мали фудбал Милош Ивановић
38. Богдан Бошковић    8. 3.     Физичко васпитање-мали фудбал Милош Ивановић
39. Марко Станковић    8. 3.     Физичко васпитање-мали фудбал Милош Ивановић
40. Милан Плавшић    8. 3.     Физичко васпитање-мали фудбал Милош Ивановић
41. Игор Костић    7. 3.     Физичко васпитање-мали фудбал Милош Ивановић
42. Минел Сезаири    7. 3.     Физичко васпитање-мали фудбал Милош Ивановић
                 

 

                                                                        У Београду, 06.06.2018.

 Сања Иванић-Дељанин.