Општинско такмичење из Географије

РАНГ ЛИСТА

ОПШТИНСКОГ ТАКМИЧЕЊА ИЗ ГЕОГРАФИЈЕ ОДРЖАНОГ 11.03.2018.Г. У ОПШТИНИ ЗЕМУН

  1. РАЗРЕД
Редни број Име и презиме ученика Назив школе Име и презиме наставника Број поена Освојено место
1 Тамара Јовановић Светозар Милетић Мирослав Нинковић 97 1.
2 Анђела Ного Митраљета Марија Гавриловић 96 1.
3 Уна Крунић Митраљета Марија Гавриловић 96 1.
4 Бошко Милошевић Митраљета Марија Гавриловић 95 1.
      5 Митар Папан Раде Кончар Владимир Јовичић 94 1.
6 Стефан Зурнић Бранко Радичевић Марија Ђурић 94 1.
7 Михаило Пешић Илија Бирчанин Јелена Јаковљевић 93 1.
8 Марко Цветановић Станко Марић Бранкица Јагузовић 93 1.
9 Маја Хркаловић Мајка Југовића Сања Николић 93 1.
10 Филип Гајић Лазар Саватић Мира Мраовић 92 1.
11 Марко Бореновић Соња Маринковић Биљана Колачек 92 1.
12 Милена Кантар Раде Кончар Владимир Јовичић 92 1.
13 Огњен Дујковић Светозар Милетић Мирослав Нинковић 92 1.
14 Стефан Батинић Петар Кочић Милица Потић 92 1.
15 Матеја Шијаковић Митраљета Марија Гавриловић 92 1.
16 Лука Лукић Сава Шумановић Мирослав Нинковић 91 1.
17 Дмитар Вукићевић Михајло Пупин Олгица Станојевић 91 1.
18 Лилић Лазар Михајло Пупин Олгица Станојевић 91 1.
19 Тамара Николић Петар Кочић Милица Потић 91 1.
20 Огњен Карановић Михајло Пупин Олгица Станојевић 90 1.
21 Александар Граовац Митраљета Марија Гавриловић 90 1.
22 Ана Радовановић Бранко Радичевић Марија Ђурић 90 1.
23 Емилија Ковачевић Илија Бирчанин Драгица Суботић Цветковић 90 1.
24 Никола Вујић Раде Кончар Владимир Јовичић 90 1.
25 Филип Рончевић Лазар Саватић Мира Мраовић 90 1.
26 Јана Стојановић Гаврило Принцип Наташа Бировљев 90 1.
27 Александар Зоркић Станко Марић Бранкица Јагузовић 90 1.
28 Немања Богданов Лазар Саватић Мира Мраовић 88 2.
29 Катарина Тенић Илија Бирчанин Драгица Суботић Цветковић 88 2.
30 Стефан Дробњак Станко Марић Бранкица Јагузовић 87 2.
31 Анђела Стојановић Илија Бирчанин Драгица Суботић Цветковић 87 2.
32 Александар Самарџић Светозар Милетић Мирослав Нинковић 86 2.
33 Марко Родић Соња Маринковић Биљана Колачек 86 2.
34 Мара Раичковић Лазар Саватић Мира Мраовић 85 2.
35 Мина Кадић Соња Маринковић Биљана Колачек 85 2.
36 Павле Јокић Пинки Славица Аризановић 85 2.
37 Сава Тркуља Петар Кочић Милица Потић 85 2.
38 Марко Бартула Сава Шумановић Мирослав Нинковић 85 2.
39 Милош Словић Соња Маринковић Биљана Колачек 84 2.
40 Алекса Вукотић Мајка Југовића Сања Николић 83 2.
41 Ђорђе Ђорђевић Станко Марић Бранкица Јагузовић 83 2.
42 Немања Стоиљков Бранко Радичевић Марија Ђурић 82 2.
43 Вук Лукић Раде Кончар Владимир Јовичић 82 2.
44 Михајло Петровић Гаврило Принцип Наташа Бировљев 82 2.
45 Марија Баковић Михајло Пупин Олгица Станојевић 81 2.
46 Софија Најдановић Светозар Милетић Мирослав Нинковић 81 2.
47 Никола Гаргента Илија Бирчанин Драгица Суботић Цветковић 80 2.
48 Стефан Ђуричић Лазар Саватић Мира Мраовић 80 2.
49 Коста Мркаић Мајка Југовића Сања Николић 80 2.
50 Вања Катанчић Илија Бирчанин Јелена Јаковљевић 80 2.
51 Данило Иваниш Бранко Радичевић Марија Ђурић 80 2.
52 Кнежевић Анастасија Бранко Радичевић Бранкица Прица 78 3.
53 Ђорђе Баћић Соња Маринковић Биљана Колачек 78 3.
54 Милица Лазић Светозар Милетић Мирослав Нинковић 77 3.
55 Урош Корлат Сава Шумановић Мирослав Нинковић 77 3.
56 Сергеј Максимилијан Тумара Сава Шумановић Мирослав Нинковић 77 3
57 Павле Селаковић Михајло Пупин Олгица Станојевић 73 3.
58 Марија Анђелковић Соња Маринковић Биљана Колачек 72 3.
59 Ангелина Марковић Бранко Радичевић Бранкица Прица 70 3.
60 Јована Ранђеловић Станко Марић Бранкица Јагузовић 70 3.
61 Александар Драјић Гаврило Принцип Наташа Бировљев 70 3.
62 Ива Виденов Соња Маринковић Биљана Колачек 68  
63 Анђела Радека Сава Шумановић Мирослав Нинковић 66  
64 Невена Спирић Горња варош Нела Стојановић 53  
65 Катарина Кљајић Горња варош Нела Стојановић 47  

 

 

У Београду, 11.3.2018. године                                М.П.                      Директор школе

                                                                                                              ___________________________

                                                                                                                            Боги Гогић

  Наша школа је и ове године,по десети пут, била домаћин  општинског такмичења из Географије.

Учествовало је 15 земунских  основних школа са укупно 115 такмичара (65 ученика седмог и 50 ученика осмог разреда).

Такмичење је било веома успешно уз одличну сарадњу свих ученика и наставника,а освојене су бројне награде .Честитамо !

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена.