Наши ученици у посети Хемијском факултету у Београду

У оквиру пројекта „Отворене лабораторије“,25-оро ученика наше школе ,заједно са наставницама Сањом Иванић Дељанин и Драганом Михајловић Симић, посетило је Хемијски факултет у Београду .
Циљ овог пројекта јесте да се омогући ученицима да открију све лепоте хемијске науке у лабораторијама,правилима рада у лабораторијама и уједно да се упознају са прибором и супстанцама које се користе.
С тим у вези,нарочито су им се допали занимљиви експерименти „Дух из боце“ и „Заљубљене епрувете“ које су извели студенти Хемијског факултета,водитељи овог програма.
Истовремено,захваљујемо се нашем бившем ученику,садашњем успешном студенту Хемијског факултета, Михајлу Јакановском који је ученицима и наставницама приредио срдачну добродошлицу и заједно са својим колегама ову посету учинио незаборавном!