Успех наших Диско денс такмичара

У сенци свих других такмичења из области спорта,фолклора..неоправдано се нашао ДИСКО ДЕНС ритмички плес који још увек код нас није нашао своје право место.Чињеница да га све више младих,а нарочито деце основношколског узраста тренира,речито говори да је и овај нови (стари) музички правац, а који подразумева ритам и грациозност покрета,који јача дух колективизма и пријатељства, нашао својe љубитеље и публику.
У нашој школи већ неколико година активно делује овај Клуб којег води амбициозни Сибин Џамић. Поред низа успешних наступа и освојених награда,врхунац представља овогодишње учешће на Међународном такмичењу у Чешкој где су остварили запажен наступ и освојено 15. место.
Честитамо нашим успешним такмичарима и желимо им да наставе у још бољем ритму. 🙂