Нашу школу посетио министар полиције,Небојша Стефановић

Данас ,21.3.2017. у нашој школи одржано је предавање за ученике петог и шестог разреда на тему Вршњачко насиље ,Безбедност коришћења интернета и Дрога је нула – живот је један.
Предавање су одржали Зоран Пејчић из Одељења за сузбијање наркоманије,Маја Ивановић и Миодраг Сулејмановић из Одељења за сузбијање малолетничке деликвенције.
Полицијски службеник ПИ Земун задужен за унапређење безбедности ученика и школа,Жељко Козарев одржао је уводно предавање на тему Упознајмо полицију.
Овом предавању присуствовао је и министар полиције ,Небојша Стефановић ,који се ,такође,обратио ученицима указујући им на све опасности са којим се данас сусрећу наша деца.
Присутне је,у име наше школе, поздравио и пожелео им добродошлицу директор школе,Боги Гогић!