Школско такмичење „Читалачка значка 2017.“

На школском такмичењу у манифестацији „Читалачка значка 2017.“од 105 пријављених ученика од првог до осмог разреда,одабрано је 35 ученика (колико пропозиције такмичења одређују) ,а који ће нашу школу представљати на општинском такмичењу.
Наставници Српског језика и разредне наставе имали су,заиста ,велике дилеме приликом избора најбољих јер је конкуренција била веома јака.
Оно што је најбитније јесте да је победила љубав према књизи и читању ,а што је,пре свега,и циљ ове манифестације .
Захваљујемо се нашим цењеним колегиницама и колегама на несебичној помоћи коју су исказали у организацији и реализацији ове манифестације која ће,надамо се , и убудуће бити још масовнија!
Пласираним ученицима желимо  успех на  општинском такмичењу које ће се одржати у нашој
школи 28.марта,2017.године! 🙂

Ваша адреса е-поште неће бити објављена.