ПОСТИГНУТИ РЕЗУЛТАТИ УЧЕНИКА
НА ОПШТИНСКОМ И ГРАДСКОМ ТАКМИЧЕЊУ
У ШКОЛСКОЈ 2015/16. ГОДИНИ

Р.бр. Име и презиме ученика Разред Освојено место на општинском такмичењу Предметни наставник

Предмет

1. Милица Ђурић пети треће Б. Голић Српски језик
2. Емилија Ковачевић пети треће М. Кљајић Српски језик
3. Емилија Ковачевић пети  друго – градско М. Кљајић Српски језик
4. Весна Василић седми друго – књижевна олимпијада  А. Латиновић Српски језик
5. Богдан Величковић седми друго – књижевна олимпијада А. Латиновић Српски језик
6. Анђела Безбрадица седми треће – књижевна олимпијада В. Кнежевић Српски језик
7. Тријић Павле осми друго – књижевна олимпијада М. Кљајић Српски језик
8. Теодора Кнежевић осми друго -књижевна олимпијада С. Боричић Српски језик
9. Весна Василић седми треће – књижевна олимпијада, градско А.Латиновић Српски језик
10. Тријић Павле осми друго – књижевна олимпијада, градско М.Кљајић Српски језик
11. Теодора Кнежевић осми прво – књижевна олимпијада, градско С. Боричић Српски језик
12. Христина Јовић трећи друго Ј. Радоњић Математика
13. Дарко Самарџија трећи треће М. Травица Математика
14. Нина Василев трећи треће С. Татић Математика
15. Јана Проковић четврти друго С. Антуновић Математика
16. Нина Перишић четврти треће В. Мијатов Математика
17. Стефан Ћурчић пети прво М. Урукало Математика
18. Никола Вранковић пети треће Н. Вигњевић Математика
19. Радослав Радосављевић шести друго Ј. П. Миленковић Математика
20.  Радослав Радосављевић  шести прво – градско Ј. П. Миленковић Математика
21. Огњен Ницуловић други друго – мислиша С. Војиновић Математика
22. Стефан Ћурчић пети треће – мислиша М. Урукало Математика
23. Вјера Пуповац пети друго Б. Вујасин Биологија
24.  Тања Иванишевић пети друго Б. Вујасин Биологија
25.  Радослав Радосављевић шести треће Б. Вујасин Биологија
26. Ања Ивановић  пети друго Б. Вујасин Биологија
27. Катарина Крстић пети треће В. Илић Биологија
28. Емилија Ковачевић пети треће В. Стојић Биологија
29. Богдан Ракочевић осми друго В.Илић Биологија
30. Невена Лазовић осми друго В. Илић Биологија
31. Катарина Крстић пети треће – градско В. Илић Биологија
32.  Тања Иванишевић пети треће – градско Б. Вујасин Биологија
33. Емилија Ковачевић пети треће – градско В. Стојић Биологија
34. Јована Живковић  шести треће – градско В. Илић Биологија
35. Сара Бјелобрк шести треће – градско Б. Вујасин Биологија
36. Радослав Радосављевић шести друго – градско  Б. Вујасин Биологија
37. Стефан Ћурчић пети прво В. Изгаревић Информатика и рачунарство
38. Дарко Станковић осми прво Д. Радован Информатика и рачунарство
39. Лука Радовић шести друго Д. Радован Информатика и рачунарство
40. Лука Правдић шести треће Д. Радован Информатика и рачунарство
41. Урош Недељковић шести друго Д. Радован Информатика и рачунарство
42. Урош Матић шести друго Д. Радован Информатика и рачунарство
43. Никола Жорић шести друго Д. Радован Информатика и рачунарство
44. Радослав Радосављевић шести треће Г. Бојанић Физика
45. Андрија Клокочинац Терић седми  друго Д. Михајловић Физика
46. Никола Марковић шести треће А. Ђукановић Историја
47. Богдан Величковић седми прво А. Ђукановић Историја
48. Богдан Величковић седми прво Д. С. Цветковић Географија
49. Харис Нуридини седми прво Ј. Јаковљевић географија
50. Анђела Безбрадица седми друго Д. С. Цветковић Географија
51. Раде Драгаш седми друго Ј. Јаковљевић Географија
52. Јована Живковић седми треће Д. С. Цветковић Географија
53. Павле Тријић осми прво Д. С. Цветковић Географија
54. Харис Нуридини седми треће Ј. Јаковљевић Географија
55. Анђела Цветковић седми треће Г. Стојиљковић Хемија
56. Лука Крсмановић шести друго И. Пумпаловић ТИО
57.  Ељвир Ајра осми друго М. Божић Ф. васпитање
58. општинско такмичење-мали фудбал-девојчице пети и шести друго М. Божић и М.Станојевић Ф. васпитање
59. општинско такмичење-мали фудбал-дечаци седми и осми прво М. Ивановић Ф. васпитање
60. градско такмичење – мали фудбал-дечаци седми и осми прво М. Ивановић Ф. васпитање