РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ

ИСТОРИЈА

  1. Јелена Радосављевић, 8/2 – треће место (Александар Ђукановић)

ГРАДСКА ТАКМИЧЕЊА

СРПСКИ ЈЕЗИК

  1. Маја Станковић, 7/5 – прво место (Влајко Тегелтија) и пласман  на републичко такмичење
  2. Алема Ука, 7/6 – друго место (Слађана Боричић) на градском такмичењу у књижевној олимпијади  и пласман  на републичко такмичење

МАТЕМАТИКА

  1. Андрија  Перић Клокочинац  – прво место (Милица Травица)
  2. Милца  Кужет, 5/5 – треће место (Снежана Станковић)
  3. Виктор  Јолџић, 5/4 – треће место (Никола Вигњевић)
  4. Николина Вранковћ, 6/1 – треће место (Никола Вигњевић)

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК

  1. Богдан Гаврић, 8/5 – треће место (Биљана Лазић)

ИСТОРИЈА

  1. Јелена Радосављевић, 8/2 – треће место (Александар Ђукановић)

БИОЛОГИЈА

  1. Александар Стевановиић, 6/2 – друго место (Борка Вујасин)
  2.  Катарина Обрадовић, 8/2 – треће место (Борка Вјасин)

ГЕОГРАФИЈА

  1. Филип Ивановић, 7/5 – треће место (Јелена Јаковљевић)
  2. Дејан Живковић, 7/1 – треће место (Јелена Јаковљевић )

ОПШТИНСКА ТАКМИЧЕЊА

СРПСКИ ЈЕЗИК

  1. Јована Мутић, 6/2 – треће место (Александра Латиновић)
  2. Алексеј  Маћика, 6/4 – треће место (Александра Латновић)
  3. Маја Станковић, 7/5 – треће место (Влајко Тегелтија )
  4. Александра Михајловић, 7/4 – треће место (Ана Мариновић)

КЊИЖЕВНА ОЛИМПИЈАДА

  1. Алема Ука, 7/6 – треће место (Слађана Боричић)
  2. Јована Табанџелић, 8/2 – друго место (Александра Латиновић)

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК

  1. Богдан  Гаврић, 8/5 – друго место (Биљана Лазић)
  2. Лазар Сладојевић, 8/3 – треће место (Биљана Лазић)
  3. Симић Ана Марија, 8/4 – треће место (Биљана Лазић)

 ГЕОГРАФИЈА

  1. Лена Далифоски, 7/3 – прво место (Јелена Јаковљевић)
  2. Филип Ивановић,7/5 – прво место (Јелена Јаковљевић)
  3. Дејан Живковић, 7/1 – друго место (Јелена Јаковљевић)
  4. Адила Ука, 7/6 – треће место (Снежана Лалатовић)
  5. Маша Ружић, 7/5 – треће место (Јелена Јаковљевић)
  6. Наталија Радовановић, 8/4 – прво место (Снежана Лалатовић)
  7. Сергеј Пајић, 8/3 – друго место (Јелена Јаковљевић)
  8. Ана Цумбо, 8/6 – друго место (Снежана Лалатовић)
  9. Сара Ђаловић, 8/4 – друго место (Снежана Лалатовић)
  10. Јована Лалић, 8/3 – треће место (Јелена Јаковљевић)
  11. Тамара Живковић, 8/3 – треће место (Јелена Јаковљевић)
  12. Урош Ђорђевић, 8/1 – треће место (Јелена Јаковљевић)
  13. Тамара Остојић, 8/1 – треће место (Јелена Јаковљевић)

МАТЕМАТИКА

  1. Лазар Димитријевић – прво место 
  2. Тамара  Миливојевић – треће место 
  3. Ружица  Вучковић – прво место 
  4. Андрија  Терић Клокочинац – друго место 
  5. Анастасија Бојић – друго место 
  6. Дејвид  Ахмети – друго место
  7. Јасмина  Ризвани – треће место 
  8. Михаило  Прокић – треће место 
  9. Матија  Божовић, 5/1 – прво место  (Снежана Станковић) 
  10. Милица Кужет, 5/5 – друго место (Снежана Станковић)
  11. Виктор Јолџић, 5/4 – друго место (Никола Вигњевић)
  12. Валерија  Јоцић, 5/4 – друго место (Никола Вигњевић)
  13. Николина Вранковић, 6/1 – прво место (Никола Вигњевић)
  14. Тамара  Аврамовћ,  7/5 – прво место (Јелена Папћ Миленковић)
  15. Исидора  Николић, 7/2 – друго место (Јелена Папић Миленковић)

ХЕМИЈА

  1. Лука  Јурановић, 8/3 – прво место (Весна Стојић и Сања Дељанин)

ИСТОРИЈА

  1. Јелена Радосављевић, 8/2 – прво место (Александар  Ђукановић)
  2. Павле  Тријић, 5/2 – треће место (Александар Ђукановић)

ФИЗИКА

  1. Лука  Јурановић, 8/3 – друго место (Драгана Михајловић)
  2. Миљан Гркинић, 8/2 – друго место (Драгана Михајловић)

БИОЛОГИЈА

  1. Невена Лазовић, 5/4 – треће место (Борка Вујасин)
  2. Матја Божовић, 5/1 – треће место (Борка Вујасин)
  3. Милица Кужет, 5/5 – треће место (Весна Илић)
  4. Александар  Стевановић, 6/2 – друго место (Борка Вујасин)
  5. Петар  Матијевић, 6/2 – треће место (Борка Вујасин)
  6. Алексеј Маћика, 6/4 – треће мест (Борка Вујасин)

ИНФОРМАТИКА И РАЧУНАРСТВО

  1.  Матија Божовић, 5/1 – друго место (Радован Делибашић)
  2. Лазар Опалић, 5/3 – друго место (Радован Делибашић)
  3. Дарко Станковић,5/6 – друго место (Радован Делибашић)
  4. Марко Шкорић, 5/7 – прво место (Радован Делибашић)
  5. Катарина Пјевчевић, 7/1 – друго место (Радован Делибашић)
  6. Иван Милијаш, 7/1 – прво место (Радован Делибашић)
  7. ЂорђеВуковљак,7/2 – прво место (Радован Делибашић)
  8. Александра Михајловић, 7/4 – друго место (Радован Делибашић)
  9. Катарина Павловћ, 8/1 – прво место (Дражен Дупор)
  10. Бранка Вракела, 8/1 – друго место (ДупорДражен)
  11. Миљан Гркинић, 8/2 – друго место (Радован Делибашић)
  12. Лазар Сладојевћ, 8/3 – прво место (Радован Делибашић)
  13. Едис Скендери, 8/4 – друго место (Дражен Дупор)
  14. Марко Петрушић, 8/4 – прво место (Дражен Дупор)
  15. Невенка Макевић, 8/4 – прво место (Дражен Дупор)
  16. Симић Ана Марија,  8/4 – прво место (Дражен Дупор)
  17. Стефан Марковић, 8/4 – друго место (Дражен Дупор)

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ

Екипа  девојчица  7. и 8. разред у конкуренцији 16 школа у малом фудбалу  постигле су  прво  место  на општинском  такмичењу и пласман  на градско такмчење.

На градском такмичењу у конкуренцији осам општина  освојиле су  изванредно друго мкесто  и пласирање на међународно такмчење  на којем су освојиле одлично  четврто место. Честитамо екипама вођама, професорима Милици Божић и Мирјани Станојевић.

У октобру, 2012. године  школа је учествовала  на општинском такмичењу  у кошарци. Са две екипе  петих и шестих  разреда, мушке екипе седмих и осмих разреда (дечаци). У јакој конкуренцији 16 школа, обе екипе су добиле по једну утакмиу. Вође екипе професори Милица Божић и Мирјана Станојевић.

Општинско такмичење у рукомету организовано је у априлу. Школа је учествовала са четири екипе (две мушке и две женске екипе – укупно 50 ученика).

Резултати су били:

  • дечаци   5. и 6. разред, 3. место
  • девојчице 7. и 8. разред, 2. место
  • дечаци  7. и 8. разред, 3.  место

Вође екипа  су професори  физичког васпитања  Милица Божић  и Мирјана Станојевић.

У априлу  је одржано  општинско такмичење  у атлетици.  На 100 м. Ајра Бесник  освојио је 1. место и  пласирао се  на градско такмичење . У дисциплини „штафета“ 4 пута 100 м екипа коју су сачињавали Ајра Бесник, Стефан Голубовић, Ајра Скендер и Александар Маринковић, у трци на 4 x 100 м освојили су 2.место.

У трци  на 300 метара, Ајра Скендер  освојио је треће место. На  градском такмичењу  на 100 метара  Ајра Бесник освојио је 1. место  и пласирао се  на Републичко такмичење у Сремској Миторвици где је, такође, освојио прво место. Вођа атлетичара био је професор Дмиторвић Мојсије.

ЧЕСТИТАМО !!!