ПОСТИГНУТИ РЕЗУЛТАТИ УЧЕНИКА НА
ОПШТИНСКОМ И ГРАДСКОМ ТАКМИЧЕЊУ
У ШКОЛСКОЈ 2014/15. ГОДИНИ

 

Српски  језик

Област: језик и језичка култура
Општинско такмичење

  1. Радослав Радосављевић, 5. разред, друго место, (Велимир Кнежевић)
  2. Богдан Величковић, 6. разред, друго место, (Александра Латиновћ)
  3. Ружица Вучковић, 6. разред, треће место, (Ана мариновић)
  4. Јована Цветковић, 8. разред, друго место, (Голић Биљана)
  5. Алексеј маћика, 8. разред, треће место, (Александра Латиновћ)

 

Област: књижевност – књижевна олимпијада
Општинско такмичење

  1. Маша Родић, 7. разред, треће место (Слађана Боричић)
  2. Магдалена Чворовић, 8. разред, друго место, (Александра Латиновћ)

 

Област: књижевност – књижевна олимпијада
Градско такмичење

  1. Магдалена Чворовић, 8. разред, друго место, (Александра Латиновћ)

 

Енглески језик

Општинско такмичење

  1. Катарина Филиповић, 8. разред, треће место, (Кастратовић Кривокапић Јована)
  2. Петар Матијевић, 8. разред, треће место, (Кастратовић Кривокапић Јована)

 

Историја

Општинско такмичење

  1. Никола Марковић, 5. разред, друго место, (Александар Ђукановић)
  2. Богдан Величковић, 6. разред, треће место, (Александар Ђукановић)
  3. Павле Тријић, 7. разред, треће место, (Александар Ђукановић)

 

Градско такмичење

  1. Богдан Величковић, 6. разред, друго место, (Александар Ђукановић)

 

Хемија

Општинско такмичење

  1. Невена Лазовић, 7. Разред, друго место (Вукица Изгаревић)

 

Физика

Општинско такмичење

  1. Андрија Клокочинац – Терић, 6. разред, похвала, (Драгана Михајловић)

 

Математика

Општинско такмичење

  1. Јана Проковић, 3. разред, похвала, (Снежана Антуновић)
  2. Стефан Ћурчић, 4. разред, друго место (Данијела Лацковић)
  3. Никола Марковић, 5. разред, 3. место (Јелена Папић Миленковић)
  4. Сара Бјелобрк, 5. разред 3. место (Јелена Папић Миленковић)
  5. Ружица Вучковић, 6. разред, похвала (Снежана Станковић)

 

Градско такмичење

  1. Стефан Ћурчић, 4. разред, друго место (Данијела Лацковић)
  2. Никола Mарковић, 5. разред, похвала (Јелена Папић Миленковић)

 

Географија

Општинско такмичење

  1. Павле Тријић, 7. разред, прво место, (Драгица Суботић Цветковић)
  2. Теодора Кнежевић, 7. разред, друго место, (Драгица Суботић Цветковић)
  3. Милица Бајкић, 7. разред , треће место, (Драгица Суботић Цветковић)
  4. Александар Стевановић, 8. разред, друго место, (Драгица Суботић Цветковић)
  5. Јована Бранков, 8. разред , друго место, (Драгица Суботић Цветковић)
  6. Андреј Огњанац, 8. разред, друго место, (Драгица Суботић Цветковић)
  7. Јована Мутић, 8. разред, друго место, (Драгица Суботић Цветковић)
  8. Николина Вранковић, 8. разред,  треће место, (Јелена Јаковљевић)
  9. Михаела Војновић, 8. разред, треће место, (Јелена Јаковљевић)
  10. Миона Јовановић, 8. разред, треће место, (Јелена Јаковљевић)

 

Градско такмичење

  1. Павле Тријић, 7. разред, треће место, (Драгица Суботић Цветковић)
  2. Александар Стевановић, 8. разред, треће место, (Драгица Суботић Цветковић)
  3. Андреј Огњанац, 8. разред, треће место, (Драгица Суботић Цветковић)
  4. Јована Мутић, 8. разред, треће место, (Драгица Суботић Цветковић)

 

Биологија

Општинско такмичење

  1. Радослав Радосављевић, 5. разред , прво место, (Борка Вујасин)
  2. Татјана Перић, 5. разред, треће место, (Весна Илић)
  3. Милан Вуковић, 7 разред. треће место, (Весна Илић)
  4. Теодора Васковић, 5. разред, треће место, (Весна Илић)

 

Информатика и рачинарство

Општинско такмичење

  1. Никола Жорић, 5. разред , треће место, (Дражен Дупор)
  2. Урош Матић, 5. разред, друго место, (Дупор Дражен)
  3. Анђела Цветковић, 6. разред , прво место, (Радован Делибашић)
  4. Омер Османи, 6. разред , прво место, (Радован Делибашић)
  5. Огњен Вешковић, 6. разред , прво место, (Радован Делибашић)
  6. Анђела Петровић, 7. разред, прво место, (Дражен Дупор)
  7. Михајло Михајловић, 7. разред, прво место, (Дражен Дупор)
  8. Лазар Опалић, 7. разред, прво место, (Дражен Дупор)
  9. Богдан Бојковић, 7. разред , друго место, (Дражен Дупор)
  10. Дарко Станковић, 7. разред, друго место, (Радован Делибашић)
  11. Исидора Влаховић, 8. разред, прво место, (Радован Делибашић)

 

Физичко васпитање 

Физичко васпитање – општинско такмичење
(наставници: Божић Милица и Станојевић Мирјана)
Мали фудбал – девојчице VII и VIII разред, треће место

  1. Сара Красић
  2. Тијана Радић
  3. Катарина Ћурчић
  4. Кристина Милутиновић
  5. Валентина Вуковић
  6. Анђела Петровић
  7. Кристина Јовановић
  8. Драгана Младеновић
  9. Ивона Јеринић
  10. Сара Тасић

Физичко васпитање – општинско такмичење
(наставници: Божић Милица и Станојевић Мирјана)
Мали фудбал – девојчице V и VI разред, прво место

  1. Данијела Мариновић
  2. Тара Андрић
  3. Ана Петровић
  4. Љиљана Јовановић
  5. Маја Весковић
  6. Александра Петровоић
  7. Анђела Цветковић
  8. Николина Дроњак
  9. Анастасија Савић
  10. Тамара Панзаловић
  11. Сара Тркуља

 

Физичко васпитање – општинско такмичење
(наставник, Милош Ивановић)
Мали фудбал – дечаци V и VI разред, прво место

  1. Лазар Стокић
  2. Владимир Кнежевић
  3. Лука Димитријевић
  4. Никола Перић
  5. Лазар Опалић
  6. Богдан Мирић
  7. Алекса Крстић
  8. Урош Росић
  9. Марко Јоксовић

Физичко васпитање – атлетика – „Трка за срећније детињство“

  1. Имер Асани. 5. разред, прво место
  2. Ељвир Ајра, 7. разред, друго место

 

Физичко васпитање – пливање, дисциплина 50 метара „делфин“

  1. Алекса Матић, 8. разред, 2. место на градском и републичком такмичењу
  2. Урош Ђоковић, 7. разред, 1. место на градском и републичком такмичењу