Пријем наших првака

Данас су наши ђаци – прваци , у пратњи својих родитеља , први пут упознали своје учитељице са којим ће се дружити наредне четири године. Нажалост, због тренутне ситуације проузроковане ковидом 19, изостао је свечани чин пријема јер је у први план стављена њихова безбедност.С тим у вези, поред заштитних маски и свих других мера заштите , деца су подељена у групе како би се избегле гужве као потенцијални узрочници заразе. Након упознавања , родитељима су предочени нови услови рада као и све мере заштите које ће се предузимати свакодневно у школи све док траје ова ванредна ситуација проузрокована корона вирусом.

У сваком случају, желимо им срдачну добродошлицу у нади да ће се ускоро створити повољнији услови за њихово нормално школовање! СРЕЋНО, ДРАГИ НАШИ ЂАЦИ ПРВАЦИ!😃

Коментари су затворени.