Савет родитеља (п)одржао акцију чишћења нашег школског дворишта

Под слоганом „Можда смеће није наше, али је школа и школско двориште наше“ , а на предлог Савета родитеља наше школе, данас, 6. 10. 2019. године од 10 до 13 часова родитељи, ученици и неколико наставника наше школе сређивали су школско двориште како би школи вратили њен некадашњи сјај и уредност, с једне , а с друге стране , да својим примером покажу осталој деци, њиховим родитељима па и мештанима Земун Поља, како би требало да се опходе према околини у којој њихови најмлађи становници проводе највише свог времена.
Захваљујемо се нашим вредним родитељима, и деци који су данас својим примером показали свима нама како би сви ми требало да се опходимо према школи, њеној околини и екологији као једном од предуслова за срећније , здравије и безбрижније одрастање наше деце!

🙂 ХВАЛА!

Коментари су затворени.